Arviointiryhmä

Valtakunnallinen arviointi

Toisen asteen koulutuksen saavutettavuus

Opetustoimen ylitarkastaja, FM Johanna Albert, puh. 029 501 6889, johanna.albert(at)avi.fi

Erikoissuunnittelija, HM Aune Kina, puh. 0295 016 366, aune.kina(at)avi.fi

Ylitarkastaja, KTM Raija Kinnunen, puh. 0295 018 078, raija.l.kinnunen(at)avi.fi

Ylitarkastaja, YTM Matti Koskela, puh. 0295 016 913, matti.koskela(at)avi.fi

Erikoissuunnittelija, KM Tiina Mäkitalo, puh. 0295 016 173, tiina.makitalo(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, KM Pentti Nikkinen, puh. 0295 018 570, pentti.nikkinen(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, KM Jyri Ulvinen, puh. 0295 017 525, jyri.ulvinen(at)avi.fi

Kehittämisipäällikkö, KM Seppo Suorsa, puh. 0295 017 593, seppo.suorsa(at)avi.fi

 

Kiitämme yhteistyöstä:

Projektisuunnittelija Ari Luostarinen, Opetus- ja kulttuuriministeriö