Nuorten osallistumis- ja kuulemisjärjestelmän kattavuus / palvelujen saatavuus

Valtakunnallinen arviointi

Arviointiryhmä

Suunnittelija, YTM Johanna Kalliomaa

Ylitarkastaja, MMM Liisa Sahi, puh 0295 016 563, liisa.sahi(at)avi.fi

Ylitarkastaja, VTM Kirsi Autio, puh. 0295 016 874, kirsi.autio(at)avi.fi

Nuorisotoimen ylitarkastaja, KM Marja Hanni, puh. 0295 017 393, marja.hanni(at)avi.fi

Nuorisotoimen ylitakastaja, PeM Niclas Risku, niclas.risku(at)avi.fi, puh. 029 5018051

Nuorisotoimen tarkastaja, yo.merk. Arja Randell, arja.randell(at)avi.fi, puh. 0295 018 305

Nuorisotoimen ylitarkastaja, KM Päivi Pienmäki-Jylhä, puh. 0295 018 819, paivi.pienmaki-jylha(at)avi.fi

Nuorisotoimen ylitarkastaja, FM Annika Kattilakoski, puh. 0295 018 817, annika.kattilakoski(at)avi.fi

Ylitarkastaja, LitM Simo Luukkainen, puh. 0295 018 824, simo.luukkainen(at)avi.fi

Nuorisotoimen ylitarkastaja, KTM Kirsi-Marja Stewart, puh. 0295 017 652, kirsi-marja.stewart(at)avi.fi

Suunnittelija, FM Virpi Haverinen, puh. 0295 017 565, virpi.haverinen(at)avi.fi