Småbarnspedagogik

Utvärderingsgruppen

Opetustoimen ylitarkastaja, FM Johanna Albert, puh. 0295 016 889, johanna.albert(at)avi.fi

Överinspektör för bildningsväsendet, TM Malin Eriksson, tfn. 0295 018 618, malin.eriksson(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, FM Lea Karjomaa, puh. 0295 018 077, lea.karjomaa(at)avi.fi

Ylitarkastaja, KM Merja Kivistö, puh. 0295 016 110, merja.kivisto(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, KM Hanna Sulonen, puh. 0295 018 826, hanna.sulonen(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, KM Kari Torikka, puh. 0295 017 388, kari.torikka(at)avi.fi

Opetustoimen ylitarkastaja, KM Jyri Ulvinen, puh. 0295 017 525, jyri.ulvinen(at)avi.fi